'SVI STE SUUČESNICI' /
Na pomolu nova kriza, Iran optužio NATO-o pa zaprijetio: 'Nitko ovdje neće proći bez nas'
Oba maloljetnika će biti kazneno prijavljena zbog neovlaštene proizvodnje i prometa drogama
Više od pola kilograma marihuane kupio je 17-godišnjak od 16-godišnjaka, koji mu je drogu iz Osijeka u Biograd poslao autobusom. Osječko-baranjska policija izvijestila je u ponedjeljak kako će obojicu maloljetnika kazneno prijaviti zbog neovlaštene proizvodnje i prometa drogama.
Istragom je utvrđeno da je 16-godišnjak iz Antunovca kod Osijeka prošlog četvrtka prodao i autobusom u Biograd na Moru 17-godišnjaku poslao više od pola kilograma marihuane. Policija je drogu pronašla, a pretragom doma i drugih prostorija koje koristi 16-godišnjak pronađeno je još 15 grama marihuane.