oborila je svijet /
Sjećate se ove Nokije? Slavu je dobila preko noći, baš kao i Larissa, a sada je ponovno na SP-u
U Vrbasu je u Srbiji rano jutros na deponiju smeća pronađeno mrtvo tijelo novorođenčeta.
Mrtvu bebu u smeću pronašli su radnici vrbaskog komunalnog poduzeća, javlja srpski Blic.
Tijelo je prevezeno u Institut za sudsku medicinu u Novom Sadu kako bi se po hitnom postupku izvršila obdukcija i utvrdilo je li riječ o nasilnoj smrti ili o mrtvorođenoj bebi.
Policija traga za majkom.