'NEZAMISLIVO' /
Kim poslao upozorenje, spominjao je i Ameriku: 'Događaju se zapanjujući incidenti'
Osvajala nas je njezina toplina, kako je znala umiriti ljude, kako je bila zabavna i šarmantna u trenucima velike pompe. To je o Kraljici napisao Barack Obama, jedan od brojnih državnika koji se opraštaju od Elizabete. Među njima su i Hrvati.
"Jako mi je žao zbog smrti kraljice. Ona je jako dugo vladala, pokušavala je naći rijeđenje između bogatih i siromašnih", rekao je jedan Zagrepčanin.