Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
USRED GRADA /

Je li moguće?! Potpuno gol prošetao Dubrovnikom, a onda stao i napio se vode s fontane

Muškaraca su vidjeli u staroj jezgri

VOYO logo
VOYO logo

Bez ikakve odjeće na sebi, učinio je đir po Gradu. Kasnije je viđen i na Pilama u Dubrovniku gdje se odlučio "rasfreškati" i piti vodu s fontane, objavio je Dubrovački dnevnik

Nije jasno radi li se ovdje o okladi, zafrkanciji, kopiranju legendarne scene 'Walk of Shame' iz Igre prijestolja koja se snimala u Dubrovniku ili je ovom muškarcu samo bilo jako vruće.

Je li moguće?! Potpuno gol prošetao Dubrovnikom, a onda stao i napio se vode s fontane
Foto: Dubrovački dnevnik

No, jasno je kako se radi o potpunom nepoštivanju Grada i njegovih građana jer ovakvo ponašanje ne samo da je neprimjereno, nego i kažnjivo. 

 

komentara
Komentiranje na Net.hr dozvoljeno je samo registriranim korisnicima. Ako se ne slažete s autorom teksta ili nekim tko je komentirao taj tekst to je u redu. Međutim, nije u redu vrijeđati ljude, diskriminirati, trolati, kršiti Pravila komentiranja i odredbe stavka 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima. Odgovorni ste za sve napisano u komentaru. Ovo je web portal kojeg posjećuje tisuće ljudi svakodnevno i s nekima se jednostavno nećete slagati. Zato se držite osnovnih pravila ponašanja i sve će biti ok.
VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike