KAOS NA JARUNU /
Izletio na cestu, vozači u šoku - blokirao kamion: 'Mislili smo da će skočiti pod auto'
Nakon što je objavljeno da se zdravstveno stanje Nore Šitum, koja se liječi u bolnici u Philadelphiji, pogoršalo te da se bori s gljivičnim oboljenjem koje se putem krvi proširilo do mozga, te da je prebačena na odjel intenzivne njege, stigla je i ohrabrujuća vijest.
Najnovija fotografija malene djevojčice iz bolničkog kreveta i poruka daju naslutiti da se njezino zdravstveno stanje popravlja.
''Nora i njezina najbolja prijateljica Barbie Vam šalju bezbroj pusa. Barbie je bila nešto malo bolesna, ali je doktorica NORA sve to sredila! Nora u ♥!'', stoji u poruci objavljenoj uz fotografiju na Facebooku.