Kakav pozer! /
Jedan za drugim svi tražili selfie s njim: Nije odbio, niti rekao da nije Marko Livaja...
Još je jedan ruski Sojuz uspješno lansiran iz Kazahstana.
Britanac Tim Peake dio je tročlane posade koja je danas odletjela na Međunarodnu svemirsku stanicu. Lansiranje je uspješno izvedeno s kozmodroma Najkonur u Kazahstanu.
Društvo mu prave američki astronaut Tim Kopra i ruski kozmonaut Jurij Malenčenko. Peake je prvi "službeni" britanski astronaut jer su dosadašnji Britanci astronauti ili imali dvostruko (američko) državljanstvo te su radili za NASA-u ili su privatno financirali let u svemir.
Pogledajte polijetanje.