KAOS NA JARUNU /
Izletio na cestu, vozači u šoku - blokirao kamion: 'Mislili smo da će skočiti pod auto'
Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Šime Vrsaljko oglasio se na svojem Instagramu uoči sutrašnje utakmice između Hrvatske i Kanade. Poslao je motivirajuću poruku svim Vatrenima!
"Toliko puta smo pokazali kada je teško i kada ništa ne ostaje osim gazi", napisao je Vrsaljko na Instagram storyju.
On je odnedavno slobodan igrač nakon što je raskinuo ugovor s Olympiacosom, a dok čeka na novi klub, bodri svoje nekadašnje suigrače i reprezentaciju čiji je neizostavni dio bio cijelo desetljeće.