oborila je svijet /
Sjećate se ove Nokije? Slavu je dobila preko noći, baš kao i Larissa, a sada je ponovno na SP-u
Shaun White, vlasnik dviju zlatnih medalja sa Zimskih olimpijskih igara u skijanju na dasci, završio je u zatvoru i s kaznenom prijavom nakon skandaloznoga javnog ponašanja.
Prema pisanju američkih medija koji prate slavne, White je prošlog vikenda u nešvilskom Hotelu Vanderbilt razbio telefon te njime pokušao napasti jednog gosta.
Nakon toga je porazbijao inventar u svojoj sobi te pokrenuo požarni alarm. Potom se zatrčao hodnikom i pao posjekavši pritom glavu.
Nakon što ga je policija lišila slobode, odveden je na tretman u obližnju duševnu bolnicu.
Danas 26-godišnjak zlatne je medalje u disciplini