'DOŽIVOTNA ROBIJA' /
Slavonci na rubu očaja, ministru daju osam dana: 'Ovo nas vodi u propast'
Ministar Vili Beroš potvrdio je da u Hrvatskoj imamo još 21 slučaj novooboljelih od koronavirusa. Razvedrila ga je i činjenica da je iz bolnice otpušteno 16 pacijenata, a u Italiji već treći dan zaredom opada broj novooboljelih i umrlih. 'Naše mjere čuvaju zdravlje i život ljudi i one djeluju poput najboljeg antibiotika', poručio je.