BARCELONA I REAL ČEKAJU /
Ni 150 milijuna nije dovoljno! Alvarez pokrenuo novi kaos na tržištu
Domišljata i duhovita Anka Mrak Taritaš u istom tonu nastavlja voditi svoju kampanju za idući saziv Sabora.
Nakon što je za svoj slogan izabrala 'Anka je Mrak' , a svojevremeno i oduševljavala Twitter zajednicu komentiranjem i kritiziranjem političkih aktualnosti, danas je na službenom Facebook profilu objavila video kojim je najavila osvajanje novog mandata.
Video se zove 'Povratak otpisanih', a Mrak Taritaš ga je opisala heštegovima #ZaGrađaneiGrađevine i #AnkaJeMrakEpizodaDruga.