'DIRNEŠ LIM I OPEČEŠ SE' /
Ovi ljudi rade i na 50°C! Bili smo na žetvi u Đakovšini, ratari imaju puno veći problem od žege
Hrvatska gorska služba spašavanja Gospić izašla je u ponedjeljak na teren kako bi spasila dva turista koje je bura odnijela na stijene Paga, javljaju na službenom Twitter profilu. Poziv su zaprimili oko 21:30 sati od MRCC-a, a oko 1:20 sati turisti su spašeni.
HGSS apelira da se, prije bilo kakvih aktivnosti na otvorenom, potrebno dobro informirati.