Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DUGO JE TRAJALO /

Deschamps i igrači komentirali pauzu od dva sata zbog nevremena

Čak dva sata trajala je stanka između dva poluvremena zbog grmljavinskog nevremena u Philadelphiji

VOYO logo
VOYO logo

Zbog dugog prekida između dva poluvremena nije bilo lako odigrati ovu utakmicu, izjavio je Didier Deschamps, izbornik francuske nogometne reprezentacije nakon 3-0 protiv Iraka.

Čak dva sata trajala je stanka između dva poluvremena zbog grmljavinskog nevremena u Philadelphiji. Dvostruki strijelac za Francuze je bio Kylian Mbappe, dok je još jedan dodao Ousmane Dembele. Bila je to druga pobjeda Francuske u skupini I čime je osiguran prolaz dalje.

„Prvo poluvrijeme je bilo dobro, a u nastavku smo imali potpunu kontrolu utakmice. Igra i rezultat su za svaku pohvalu, pogotovo nakon svega što smo proživjeli. Lijepo je što smo ovom pobjedom prošli dalje, a sada protiv Norveške idemo na pravi način odigrati susret za prvo mjesto“, komentirao je izbornik Deschamps, dok je zadovoljno 3-0 komentirao i obrambeni igrač Lucas Digne.

„Bila je baš lijepa večer unatoč dugoj stanci. Osjećao sam se sjajno na terenu. Pobijedili smo 3-0, nismo primili pogodak i to je još jedan korak naprijed za nas. Znamo zašto smo došli na prvenstvo i nastavit ćemo se poboljšavati iz dvoboja u dvoboj“, rekao je Digne.

Irak je u cijelom susretu imao samo jedan udarac na francuska vrata, a ispred njega je posljednja šansa i ogled protiv Senegala.

„Nakon svega opet smo poklanjali suparnika i radili greške koje se kažnjavaju. Nama je jako teško pala stanka od dva sata. Baš je bilo teško nakon što smo se ohladili držati intenzitet protiv sjajnih francuskih igrača. Mbappea je teško čuvati, jedan je od najboljih na svijetu i kad bljesne bude pogubno“, rekao je igrač Iraka Ali Al Hamadi.

komentara
Komentiranje na Net.hr dozvoljeno je samo registriranim korisnicima. Ako se ne slažete s autorom teksta ili nekim tko je komentirao taj tekst to je u redu. Međutim, nije u redu vrijeđati ljude, diskriminirati, trolati, kršiti Pravila komentiranja i odredbe stavka 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima. Odgovorni ste za sve napisano u komentaru. Ovo je web portal kojeg posjećuje tisuće ljudi svakodnevno i s nekima se jednostavno nećete slagati. Zato se držite osnovnih pravila ponašanja i sve će biti ok.
VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike